Bateria do iPhone’a i iPoda, pendrive i synchronizacja danych w jednym

Urządzenie pełni funkcję dodatkowego źródła zasilania, pendrive'a, a także umożliwia synchronizację danych pomiędzy komputerem a odtwarzaczem.

Macally PowerLink 3-in-1 battery pack to nowy produkt firmy Macally, przeznaczony dla osób posiadających iPhone lub iPoda. Urządzenie łączy funkcje awaryjnej baterii, kabla do transmisji i synchronizacji danych oraz napędu flash w jednym.

Powerlink, podłączony do iPhone’a z całkowicie rozładowaną baterią, pozwala na przeprowadzenie do 25 minut rozmowy. Urządzenie zasila również iPoda, wydłużając możliwość słuchania muzyki o około 50 minut. Co ciekawe, produkt Macally jest wyposażony we wtyczkę USB służącą do ładowania i przesyłania danych z jednej strony i 30-pinowe złącze iPoda z drugiej, zatem może zastąpić standardowy kabel od odtwarzacza Apple, umożliwiając tym samym transmisję danych między iPhone’em, czy iPodem a komputerem. Dodatkowo, Powerlink ma wbudowane 2 GB pamięci dzięki czemu może pełnić funkcje pendrive. Do urządzenia dołączony jest przedłużacz USB.

Sugerowana przez producenta cena brutto to 189 PLN.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.