Cichy i energooszczędny komputer all-in-one

Acer na swojej stronie internetowej umieścił informacje o swoim nowym, biznesowym desktopie typu all-in-one, którego wyposażono w 18,5-calowy ekran oraz procesor Intel Atom.

W odpowiedzi na wczorajszą premierę trzech nowych desktopów Asusa, drugi z wielkich tajwańskich producentów – Acer – aktualizuje swoją ofertę biznesowych produktów o nowy komputer typu all-in-one, który jest cichy, energooszczędny i pozwoli zaoszczędzić sporo miejsca na biurkach. Model o oznaczeniu Veriton Z280G posiada 18,5-calowy wyświetlacz LCD o rozdzielczości 1366 x 768 pikseli, kontraście 1000:1 i czasie odpowiedzi 5 milisekund, procesor Intel Atom N270 z taktowaniem 1,6 GHz, 2 GB pamięci RAM, dysk twardy o pojemności 160 GB, nagrywarkę DVD, czytnik kart pamięci, grafikę GMA 950, port Gigabit LAN, pięć portów USB oraz łączność WiFi.

Nowy komputer all-in-one firmy Acer dostępny będzie wkrótce, w cenie zaczynającej się od 499 dolarów, co w przeliczeniu daje kwotę powyżej 1450 złotych.

Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.