Wszystkie ogłoszenia zamieszczone w serwisie otoWakacje.pl widoczne są w Allegro w kategorii Wakacje

Dowiedziała się o rozwodzie z Facebooka

Emma Brady, lat 39, dowiedziała się o końcu swojego małżeństwa w dość niecodzienny sposób - po tym jak jej mąż zmienił stan cywilny na swoim koncie w Facebooku.

Według doniesień serwisu Daily Mirror, Pani Brady dowiedziała się o swoim rozwodzie po tym, jak jej najlepsza przyjaciółka zadzwoniła do niej z Danii, aby upewnić się, że ta czuje się dobrze. Przyjaciółka przeczytała bowiem na koncie męża Emmy notatkę jasno stwierdzającą zmianę statusu małżeńskiego – „Neil Brady zakończył swoje małżeństwo z Emmą Brady”. Nieszczęśliwa żona była zszokowana, kiedy odkryła prawdę – Byliśmy jak każda inna para. Mieliśmy swoje wzloty i upadki, jednak o ile wiem, wszystko między nami było dobrze – powiedziała.

Neil do tej pory zachowuje się jakby nic się nie stało, a Emma uważa publiczne poinformowanie o rozwodzie za potworne upokorzenie. Trudno się jej dziwić.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.