Główna gwiazda wrześniowego wieczoru w centrum Yerba Buena Center w San Francisco?

iPod Touch 3G z kamerą sfotografowany

W Sieci pojawiły się pierwsze zdjęcia, a nawet filmik, prezentujący nowy odtwarzacz multimedialny firmy Apple, który wyposażony będzie we wbudowany aparat fotograficzny.

Apple musi niedługo odświeżyć linię swoich flagowych odtwarzaczy multimedialnych, z uwagi na nadciągającą premierę konkurencyjnego (i tańszego!) urządzenia o nazwie Zune HD, które produkowane jest przez odwiecznego rywala jabłkowej firmy – Microsoft. Na początku lipca informowaliśmy was o wycieku pierwszych informacji, a konkretniej etui dla iPodów Touch, wskazujących przygotowania nowej wersji odtwarzacza z wbudowanym cyfrowym aparatem fotograficznym. Testowy egzemplarz nowego urządzenia pokazuje, że kamerę umieszczono na samej górze tylnej obudowy. Możecie również obejrzeć (dość kiepskiej jakości) filmik oraz mnóstwo ciekawych zdjęć, ukazujących iPoda Touch 3G (3rd Generation), który według kilku źródeł, na rynek ma trafić we wrześniu 2009 roku.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.