Klawiatura dla profesjonalnych graczy

Wiele klawiatur, które już pojawiły się na rynku mają zbyt dużo przycisków, funkcji, które w gruncie rzeczy okazują się zbędne. SteelKeys 7G jest oszczędna w klawiszach.

SteelKeys 7G w zasadzie niczym nie różni się na pierwszy rzut oka od normalnej, standardowej klawiatury QWERTY. Jednakże kiedy weźmiemy ją pod swoje ręce od razu zauważymy różnicę. Pierwszą z nich jest waga – 1,2 kg. Z uwagi na często niekontrolowane ruchy i przyciskanie, została ona obciążona i dodatkowo wyposażona w gumowe stopki, aby się nie ślizgała.

Specjalny port PS/2 pozwala na udoskonalenie reakcji na wciskanie klawiszy, dzięki czemu przepływ danych podczas gry jest niezawodny. Można wcisnąć wszystkie przyciski na raz i nie ma mowy o jakimkolwiek zacięciu. Dzieje się tak dzięki zastosowaniu 18-karatowych złotych przełączników – działają na zwiększenie ilości akcji na minutę.

Dodatkowo SteelKeys 7G została wyposażona w porty audio oraz USB. Poprzez SteelSeries Media Controls możemy sterować ustawieniami audio bezpośrednio z klawiatury. Cena w Yooki.pl: 579 zł.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.