Komunikacja w komunikacji, czyli gadu-gadu w autobusach, tramwajach i metrze

Gadu-Gadu i ZTM w Warszawie uruchomią wspólnie akcję niezobowiązujących pogadanek w środkach komunikacji miejskiej - wszystko za sprawą nadajników Bluetooth i komunikatora GG.

W dniach 4,5,6 sierpnia zostaną ustawione w 10 miejscach stolicy nadajniki Bluetooth, przez które w sposób bezprzewodowy rozsyłany będzie bezpłatny komunikator Gadu-Gadu w wersji na telefony komórkowe. Przechodnie i pasażerowie, jeśli tylko znajdą się w zasięgu nadajnika, będą mogli pobrać bezpłatnie w kilka sekund na swoją komórkę komunikator i zagadnąć następnie do sąsiadów w autobusie, tramwaju i metrze, urozmaicając sobie podróż. Jedynym warunkiem udanej wspólnej rozmowy w podróży jest posiadanie przez obie osoby komórki, GG i chęci.

Gdy znajdziemy się w zasięgu nadajnika, wystarczy uaktywnić w komórce połączenie Bluetooth, poczekać chwilę na zgłoszenie się Gadu-Gadu (pojawi się komunikat w komórce pytający o zgodę na pobranie komunikatora), następnie zaakceptować komunikat i pobrać komunikator. Na ekranie telefonu wyświetli się informacja, że w tym samym autobusie czy tramwaju jest osoba, która chce nawiązać kontakt (widoczny będzie tylko „nick”, bez numeru telefonu).

W tych miejscach w dniach 4,5,6 sierpnia będzie można pobrać bezpłatnie Mobilne Gadu-Gadu na swój telefon komórkowy:

1. Metro Politechnika

2. Metro Pola Mokotowskie

3. Pętla i Metro Wilanowska

4. Centrum Handlowe Warszawa Wileńska

5. Metro Centrum

6. Rondo Waszyngtona

7. Rondo Wiatraczna

8. Metro Świętokrzyska

9. Ratusz Arsenał

10. Muzeum Narodowe/EMPIK

Close

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.