Memorex przedstawia sprzęt audio dla kobiet

Sztandarowe produkty z tej linii, stworzone specjalnie z myślą o kobietach, to przenośne radia, zestawy do karaoke, zegary z radiem oraz odtwarzacze CD.

Produkty Memorex mają zaspokoić praktyczne potrzeby współczesnych konsumentek oraz nawiązują stylistyką do najnowszych trendów we wzornictwie. Obsługa sprzętu Memorex ma być niezwykle prosta i intuicyjna, dzięki czemu nie są potrzebne skomplikowane instrukcje obsługi.

Przykładem takiej intuicyjnej technologii jest oryginalny produkt o nazwie miniMove. Ta mini torebka to nic innego, jak przenośny odbiornik radiowy i głośnik. To urządzenie, kompatybilne z większością odtwarzaczy MP3 (w tym iPodami oraz iPhone’ami), daje możliwość swobodnego cieszenia się ulubioną muzyką w dowolnym otoczeniu.

Memorex wprowadza także na rynek nowy zestaw SingStand, który otwiera nowe możliwości przed wielbicielami popisów wokalnych. Za jednym kliknięciem nadaje on zupełnie nowy wymiar iPodowi, iPhone’owi czy innemu odtwarzaczowi MP3. SingStand to rodzaj statywu mikrofonowego z wbudowanymi głośnikami, który wycisza partię wokalną odtwarzanego utworu. Wystarczy podpiąć dodatkowy mikrofon, by stworzyć duet lub akompaniament dodatkowego instrumentu.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.