MobileNavigator 7 – nowe funkcje dla wersji Windows Mobile i Symbian

Dzięki oprogramowaniu nawigacyjnemu MobileNavigator 7, telefony komórkowe, smart fony i urządzenia typu PDA mogą być przekształcone w niewielkie nawigatory, które pomogą zorientować się gdzie jesteśmy lub dotrzeć w wybrane miejsce. Dodatkowo, MobileNavigator 7 może być teraz wykorzystywany na urządzeniach z systemem Windows Mobile i ekranami o rozdzielczości WVGA, na przykład Sony Ericsson XPERIA X1 lub Samsung i900 OMNIA.

Użytkownicy, którzy mają telefon z systemem Symbian i kupili już oprogramowanie MobileNavigator 7 oraz używają nawigacji w trybie pieszym, także będą mogli cieszyć się ulepszonymi funkcjami. Najważniejszą jest przyspieszenie ustalania położenia urządzenia przy użyciu A-GPS (assisted GPS), dodatkowym sygnałom wysyłanym przez GPRS lub UMTS. Aktualizacja dostępna jest bezpłatnie ze strony internetowej NAVIGON pod adresem www.navigon.com/mn7.

Do końca sierpnia obowiązuje wakacyjna promocja cenowa na oprogramowanie MobileNavigator 7 na platformy Windows Mobile, Symbian oraz iPhone: wersja europejska kosztuje równowartość 79,99 EUR (zamiast 99,99 EUR).