Przyłączenie się do telekonferencji zaproszonych osób następuje po wybraniu numeru 500 990 990 i podaniu numeru PIN ustalonego przez osobę rezerwującą.

Nowojorczycy płacą najmniejsze rachunki telefoniczne

Japońskie Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji przeprowadziło niezwykle interesujące badania - mieszkańcom którego miasta oferowane są najtańsze połączenia komórkowe?

Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji w Japonii przeprowadziło dość niecodzienne badania, na temat wysokości rachunków płaconych przez mieszkańców siedmiu miast w Europie, Azji i Stanach Zjednoczonych. Wyniki pokazują, że najdroższe połączenia oferują paryscy operatorzy, natomiast Nowojorczycy za połączenia płacą najmniej. Pod koniec marca 2009 roku w Paryżu minuta rozmowy u największego operatora komórkowego kosztowała 0,33 dolara (96 groszy), podczas gdy mający największy udział w amerykańskim rynku operator w Nowym Jorku oferował minutę rozmowy w cenie 0,11 dolara (32 grosze).

  1. Paryż (Francja) 96 groszy za minutę

  2. Tokio (Japonia) 82 grosze za minutę

  3. Düsseldorf (Niemcy) 67 groszy za minutę

  4. Londyn (Anglia) 50 groszy za minutę

  5. Seul (Korea) 38 groszy za minutę

  6. Sztokholm (Szwecja) 38 groszy za minutę

  7. Nowy Jork (USA) 32 grosze za minutę

Ministerstwo porównało najkorzystniejsze plany taryfowe tych operatorów komórkowych, którzy w danym kraju mają największy udział w rynku. A wy ile płacicie za minutę połączenia?

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.