Nowy odtwarzacz Walkman z głośnikami stereo

Sony zapowiada odtwarzacz multimedialny Walkman 540, który jako pierwszy posiada wbudowane głośniki stereo, ale również 2,4-calowy wyświetlacz LCD oraz radio FM.

Japoński producent przedstawia swój pierwszy odtwarzacz multimedialny z rodziny Walkman, który jest wyposażony we wbudowane głośniki stereo. Ponadto, mierzące 10,2 milimetra grubości urządzenie posiada 2,4-calowy wyświetlacz LCD o rozdzielczości 240 x 320 pikseli, 5-pasmowy korektor graficzny oraz technologie Clear Audio i Digital Linear Phase Speaker System, które dostarczą świetną jakość dźwięku zarówno przez głośniki, jak i słuchawki.

Co więcej, odtwarzacz Walkman S540 wyposażony jest w radio FM, odtwarzacz takich formatów, jak MP3, WMA, AAC, AVC (H.264/AVC), MPEG-4 i WMV, a także baterię, która pozwoli na 42 godziny ciągłego odtwarzania muzyki.

Urządzenie dostępne będzie w przyszłym miesiącu, w cenach 110 i 130 dolarów (ponad 315 oraz 370 złotych), odpowiednio za wersje z 8 i 16 GB wbudowanej pamięci.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.