Nawigacyjne telefony Garmin-Asus już dostępne… w Azji

Słowo już jest jednak nie na miejscu, bowiem o premierze modelu Nuvifone G60 słyszeliśmy już od pół roku. Teraz trafia on do sprzedaży, ale na razie tylko na rynki azjatyckie.

Pół roku temu informowaliśmy was o planach wprowadzenia na rynek pierwszych nawigacyjnych telefonów, tworzonych przez spółkę Garmin-Asus. Dopiero teraz jednak modele Nüvifone G60 i M20 trafiają na rynek, w dodatku wyłącznie w krajach azjatyckich, a konkretniej na Tajwanie. Pod koniec sierpnia obydwa dostępne będą również w Singapurze i Malezji. Natomiast na rynek amerykański i europejski trafią w „drugiej połowie 2009”, choć na razie konkretna data nie została podana. Domyślamy się jednak, że będzie to raczej okolica grudnia niż września.

Więcej o modelu Nuvifone G60 dowiecie się tutaj i tutaj, natomiast specyfikację urządzenia Nuvifone M20 podaliśmy tutaj. W galerii obok również poznacie specyfikacje obydwu nawigacyjnych telefonów spółki Garmin-Asus.

Model G60 kosztuje 16 990 tajwańskich dolarów (powyżej 1550 złotych), natomiast urządzenie o oznaczeniu M20 – 17 900 tajwańskich dolarów, czyli ponad 1610 złotych.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.