Płyta główna z kombinacją procesora Atom i grafiki GeForce 9400

Płyta główna mini-ITX z platformą ION

Asus dodaje do swojej oferty kolejną płytę główną, tym razem skierowaną do komputerów HTPC, a wyposażoną w dwurdzeniowy procesor Intel Atom oraz grafikę Nvidia GeForce 9400.

Tajwański producent już wkrótce wprowadzi na rynek nową płytę główną w standardzie Mini-ITX, opartą na platformie nVidia ION. Model o oznaczeniu AT3N7A-I wyposażono w dwurdzeniowy procesor Intel Atom 330 z taktowaniem 1,6 GHz, dwa gniazda pamięci DDR2-800, trzy porty SATA 3.0 Gbps oraz zintegrowaną grafikę GeForce 9400, która szczyci się obsługą bibliotek DirectX 10. Ponadto płyta posiada slot PCI, port Gigabit Ethernet, 7.1-kanałowy dźwięk, obsługę technologii Bluetooth, port eSATA oraz złącza D-Sub oraz HDMI.

Nowy produkt firmy Asus o oznaczeniu AT3N7A-I pojawi się na rynku jeszcze w tym miesiącu, w cenie około 112 euro, co w przeliczeniu daje kwotę powyżej 470 złotych. W niektórych polskich sklepach można ją jednak nabyć w cenie 530 złotych.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.