Policja tworzy internetowy serial

Internetowy serial "Komisariat" powstaje we współpracy z Komendą Główną Policji. Można go obejrzeć na Wirtualnej Polsce i na portalu polskiej policji.

Telewizja internetowa Wirtualnej Polski – WP.tv – w ramach współpracy z Komendą Główną Policji realizuje serię „Komisariat”, dostępną równolegle na platformie WP.tv oraz w portalu policja.pl. Seria „Komisariat” ma nie tylko ukazać pracę polskiej policji, ale też wspomagać jej działania poprzez popularyzację krótkich materiałów filmowych o charakterze informacyjnym. W pierwszych odcinkach serii przybliżono internautom m.in. uprawnienia policji w trakcie przeszukania, rewizji osobistych oraz zatrzymań, wskazano, kto może nas wylegitymować i jakie są konsekwencje nielegalnego posiadania narkotyków czy spożywania alkoholu w miejscach publicznych. Zaprezentowano także wyposażenie oraz nowe umundurowanie policji.

Policja udostępniła WP.tv również materiały operacyjne. Te, specjalnie oznakowane, zostały umieszczone w kanale tematycznym Sensacje (sensacje.wp.tv). Część z nich trafi do wspólnie przygotowywanego programu, jako uzupełnienie i wizualizacja omawianych treści.Program można śledzić pod adresem komisariat.wp.tv oraz w portalu policja.pl.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.