Można także po określonym czasie automatycznie kasować swoje e-maile z serwera POP

Przeglądarka Opera 10 już prawie gotowa

Opera udostępniła dzisiaj pierwszą wersję release candidate Opery 10. Dzisiejsze wydanie wskazuje na 1 września jako datę udostępnienia finalnej wersji.

Release candidate jest kompletną edycją, w której dużą rolę odgrywa wbudowany klient poczty Opera Mail. Podczas prac nad Operą 10 Opera Mail został poddany zarówno odświeżeniu graficznemu jak i udoskonaleniom technicznym, tak by zapewnić wyjątkową wydajność i zaawansowaną użyteczność.

Opera zaangażowała także znany norweski duet pakujący Odda i Evena Johansenów, by pomogli pokazać światu zalety Opery Turbo, nową technologię kompresji Opery. Opera Turbo pakuje strony internetowe do cząstkowych rozmiarów, by poprawić przeglądanie Internetu przy słabym połączeniu. Świętując to Odd i Even Johasnsen wybierają się na poszukiwania najwolniejszego na świecie połączenia. Pomóż im na http://my.opera.com/odd-even/blog/.

Możesz pobrać i przetestować release candidate ze strony: http://www.opera.com/browser/next/. Warto pamiętać, że RC oznacza, że produkt jest jeszcze niesprawdzony i może nadal zawierać błędy.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.