Tańsza, okrojona wersja oprogramowania MobileNavigator

Regionalna wersja MobileNavigator dla iPhone’a juz dostepna

W sklepie iTunes pojawiła się już regionalna wersja oprogramowania nawigacyjnego MobileNavigator firmy NAVIGON dla telefonów iPhone.

Regionalna wersja oprogramowania MobileNavigator to alternatywa dla tych, którzy nie potrzebują wersji z 40 krajami Europy. Wersja regionalna kosztuje 69.99 euro (około 300 złotych) i zawiera m.in. mapy Austrii, Białorusi, Bułgarii, Chorwacji, Czech, Słowacji, Estonii, Grecji, Węgier, Litwy, Łotwy, Polski, Rumunii i Słowenii. Cały czas dostępna jest także bezpłatna wersja LITE – bez możliwości nawigacji, ale z podglądem mapy i celów specjalnych. Działa ona także na iPod’ach Touch.

Dodatkowo NAVIGON obniża ceny MobileNavigatora na platformy Symbian, WindowsMobile oraz iPhone. Do końca sierpnia wersja europejska oprogramowania, z mapami 40 krajów, będzie kosztować 79,99 euro, czyli 350 złotych.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.