Relacja z obrony Westerplatte na Blipie

W 70. rocznicę obrony Westerplatte serwis Westerplatte.pl przeprowadzi na Blipie wyjątkową relację, minuta po minucie, z obrony Westerplatte.

Relacja, wykorzystująca mikrobloging pozwoli zostać wirtualnym świadkiem przełomowych wydarzeń z września 1939 roku. Szczegółowy opis został przygotowany na podstawie książek, dokumentów i listów Westerplattczyków. Autorzy relacji wzbogacili ją odnośnikami do dodatkowych informacji (biografie obrońców, dane sprzętu wojskowego). Relacja będzie przeprowadzana w formie minuta-po-minucie, w czasie rzeczywistym. Przez siedem dni, użytkownicy Blipa będą mieli możliwość obserwowania „na żywo” wpisów odzwierciedlających historyczne wydarzenia na Westerplatte.

Aby otrzymywać relacje z obrony Westerplatte należy być użytkownikiem Blipa i dodać do obserwowanych profil http://blip.pl/users/westerplattepl/dashboard.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.