Skype na oddziałach położniczych

W pięciu polskich szpitalach umieszczone zostały wideotelefony Asus AiGuru SV1, dzięki którym pacjentki mogą dzielić się swoimi emocjami z tymi, którzy nie mogą odwiedzić ich osobiście.

Każdy ze szpitali przygotował specjalne miejsce, gdzie przyszłe mamy mogą w wygodny sposób korzystać ze Skype’a. Wideotelefony umieszczone zostały w Specjalistycznym Szpitalu św. Zofii w Warszawie, Szpitalu Bielańskim im. Ks. Jerzego Popiełuszki w Warszawie, Szpitalu Wojewódzkim im. Karola Marcinkowskiego w Zielonej Górze, Szpitalu Ginekologiczno – Położniczym SSZOZ nad Matką i Dzieckiem w Opolu oraz w Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym im. J. Śniadeckiego SPZOZ w Białymstoku.

– Chcemy zapewniać naszym pacjentkom jak największą wygodę. Zależy nam na tym, aby czuły się w szpitalu bardzo komfortowo. Dzięki Skype przyszłe mamy mogą w dowolnym momencie zobaczyć się i porozmawiać z rodziną i przyjaciółmi – powiedziała Agnieszka Gibalska-Dembek, Kierownik Biura Zarządu ze Specjalistycznego Szpitala św. Zofii w Warszawie.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.