Sportowcy i artyści polecają w Sieci sprawdzonych fachowców

W serwisie internetowym Zrobione.pl olimpijczycy, muzycy, aktorzy polecają najciekawsze miejsca, zaufanych fryzjerów czy mechaników samochodowych.

Wicemistrz świata w rzucie młotem Szymon Ziółkowski poleca miejsca, w których relaksuje się po zawodach sportowych i treningach.  Z kolei Bogusław Wołoszański wskazuje najciekawsze muzea w Europie. W serwisie pojawiają się też opinie Czesława Mozila, Emiliana Kamińskiego czy wreszcie trzech Miss Polonia, które oczywiście polecają sprawdzone salony piękności i fryzjerów. W serwisie Zrobione.pl możemy też zobaczyć jakich mechaników samochodowych polecają zawodnicy sportów motorowych.

Gdy szukamy kosmetyczki, mechanika samochodowego czy dentysty to najczęściej pytamy się znajomych kogo mogą polecić. Zrobione.pl jest odpowiedzią na te potrzeby. W serwisie można sprawdzić kogo polecają specjaliści w danej branży. Pojawiają się opinie od Miss Polonia przez artystów, olimpijczyków po hodowców psów championów. Bardzo ważnym elementem są też opinie użytkowników. Każdy może się zalogować i polecić sprawdzonego lakiernika czy weterynarza.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.