Na koniec cały zarząd i wszyscy inwestorzy zaśpiewali sto lat Jobsowi, który 24 lutego obchodził swoje 54 urodziny. Steve obejrzał nagranie ze spotkania nieco później...

Steve Jobs prosi firmę Palm, aby nie zatrudniała jego pracowników

Dyrektor generalny Apple'a poprosił byłego szefa firmy Palm Inc., aby ta nie zatrudniała byłych i obecnych pracowników firmy z Cupertino.

Według największej na świecie agencji prasowej Bloomberg, Steve Jobs, dyrektor generalny firmy Apple, oferował byłemu CEO firmy Palm Inc. i wciąż jej bardzo ważnemu pracownikowi – Ed’owi Colligan’owi – słowną umowę, na mocy której obydwie firmy będą trzymały się z dala od pracowników tej drugiej – bez podkupywania, ani zatrudniania byłych „rąk do pracy”.

Colligan jednak nie przystał na tę propozycję, uznając ją za „prawdopodobnie nielegalną”. W wywiadzie Jobs przyznał, że Apple musi zrobić wszystko, aby zapobiec podkupywaniu przez Palma pracowników firmy z Cupertino.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.