Teraz musimy poczekać na przyznanie Microsoftowi praw do korzystania z tego loga

Znamy logo sklepów detalicznych Microsoftu?

Microsoft wypełnił stosowne dokumenty, aby zarezerwować prawa do korzystania z nowego loga, które najprawdopodobniej będzie widniało na detalicznych sklepach firmy z Redmond.

Zapewne już wiecie, że na jesieni Microsoft planuje otworzyć swoje pierwsze, detaliczne sklepy ze swoimi produktami. Teraz dowiadujemy się, że pod koniec lipca gigant z Redmond wypełnił stosowny wniosek w amerykańskim odpowiedniku naszego Biura Patentów i Znaków Towarowych, aby zarejestrować swoje nowe logo – które najprawdopodobniej będzie widniało właśnie na sklepach Microsoftu. Nowy znak jest podobny do loga Windowsa – tu również znajdziemy cztery elementy w takich samych kolorach, jednak tym razem nie będą pofalowane.

Według złożonych dokumentów, logo ma być wykorzystywane do sprzedaży zarówno bezpośredniej w sklepach, jak również w Internecie, takich produktów, jak – komputery, sprzęt komputerowy, oprogramowanie, odtwarzacze muzyczne, telefony komórkowe, książki czy ubrania.

Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.