Zune HD uśmiecha się do obiektywu

W Internecie pojawiły się kolejne zdjęcia odtwarzacza multimedialnego Microsoftu, którego wyposażono w 3,3-calowy ekran dotykowy OLED oraz układ nVidia Tegra.

Wciąż nie ma informacji na temat ceny nowego odtwarzacza multimedialnego firmy Microsoft, jednak możemy dokładnie przyjrzeć się jego designowi oraz interfejsowi użytkownika. Ostatnia sesja zdjęciowa urządzenia Zune HD ujawnia, że będzie ono dostępne również w kolorze czarnym, który prezentuje się znacznie lepiej od wcześniej przedstawianego srebra. Na rynek odtwarzacz ma trafić 5 września 2009 roku, tak więc miejmy nadzieję, że potentat z Redmond wkrótce ujawni ostatnią niewiadomą, czyli cenę.

Tymczasem, w wyposażeniu odtwarzacza znajdziemy 3,3-calowy, dotykowy wyświetlacz OLED o rozdzielczości 480 x 272 pikseli, wbudowany akcelerometr, odbiornik radia HD oraz łączność WiFi. Całość opiera się na wydajnym układzie System-On-Chip nVidia Tegra.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.