50-calowa, trójwymiarowa plazma Panasonica

Wspomagając trójwymiarową rewolucję na rynku, Panasonic prezentuje 50-calowy panel plazmowy Full HD oraz stereoskopowe okulary, dzięki którym wprowadzi technologii 3D do salonu.

Firma Panasonic dokłada swoją cegiełkę przy budowie trójwymiarowego świata IT, konstruując 50-calowy, plazmowy panel Full HD 3D oraz precyzyjne, stereoskopowe okulary z aktywną przesłoną, dzięki którym kinowy, ożywiony obraz 3D zawita w salonach zwykłych użytkowników. Panel oferujący rozdzielczość 1920 x 1080 pikseli, korzysta z szybkiej i skutecznej technologii 3D drive, która błyskawicznie rozjaśnia piksele pozostawiając niezmienioną wartość ogólnej jasności, a także redukuje efekt tzw. ghostingu, czyli podwójnego obrazu, który pojawia się kiedy obraz dla prawego i lewego oka jest wyświetlany na przemian.

A jakie plany ma Sony dla technologii 3D?

Panasonic zademonstruje działający prototyp swojego trójwymiarowego panelu plazmowego na targach CEATEC 2009, które odbędą się w Japonii w przyszłym tygodniu. Na rynek pierwsze telewizory oparte na nowym panelu trafią w 2010 roku.

Dowiedz się więcej o trójwymiarowych produktach:

Close

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.