ADAX na WORLD CYBER GAMES

Mistrzostwa Świata Gier Komputerowych odbędą się już niebawem. Imprezę wspiera ADAX, który zapewnił sprzęt komputerowy na to wielkie wydarzenie e-sportowe.

ADAX ma zaszczyt zaprosić wszystkich na Krajowe Finały World Cyber Games (Mistrzostwa Świata Gier Komputerowych), które odbędą się w CH Blue City (Warszawa) w dniach 19-20 września 2009. Zmagania będzie można śledzić online w Internecie.

Na komputerach dostarczonych przez ADAX, wyposażonych w procesory Intel Core 2 Duo, około 100 zawodników z całej Polski będzie rywalizować o prawo do udziału w Finałach Światowych. Finał World Cyber Games odbędzie się w Chinach, pula nagród wyniesie 500.000$ i spodziewanych jest ponad 800 zawodników z prawie 80 krajów świata.

Oprócz tego w miejscu imprezy będzie można zobaczyć i wypróbować najnowsze modele komputerów ADAX oparte o procesory Intel Core 2 Quad. Więcej informacji o wydarzeniu pod adresem www.wcg.com.pl.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.