Agnieszka Radwańska w twoim iPhone’ie

Na "półkach" sklepu iTunes firmy Apple pojawiła się gra "Bluetooth Wireless Tennis with Agnieszka Radwańska" na telefony iPhone.

Gra wykorzystuje specyficzne cechy iPhone’a, jak ekran dotykowy, czy możliwość sterowania grą poprzez przechylanie telefonu w różne strony (funkcjonalność tzw. „akcelerometru”), zawiera 5 000 klatek animacji postaci, trzy różne nawierzchnie do wyboru, bogatą oprawę dźwiękową, włącznie z jękami tenisistek, a kosztuje jednego dolara. Jak grać by wygrać, poinstruuje nas w wirtualnym szkoleniu sama Agnieszka Radwańska.

– Z tego co mi wiadomo, do tej pory jedynie Maria Szarapowa i Venus Williams miały „swoje” gry na komórki, jestem dumna z faktu, że mogłam znaleźć się w tak zacnym gronie. A że obie dziewczyny były już nr 1 na świecie, mi nie pozostaje nic innego jak pójść ich śladem – skomentowała Agnieszka Radwańska, najlepsza polska tenisistka.

Grę można pobrać bezpośrednio ze sklepu iTunes (po kliknięciu otworzy się AppStore – o ile na komputerze zainstalowany jest iTunes).

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.