Compal projektuje 100 tysięcy Bookletów 3G

Konstruowaniem 10-calowego netbooka Booklet 3G dla firmy Nokia, zajmuje się jednak Compal Electronics, który według ostatnich doniesień, otrzymał zamówienie na 100 tysięcy komputerów.

Jak wszyscy już doskonale wiemy, największy producent telefonów komórkowych niedawno z wielkim hukiem wszedł w segment netbooków, prezentując 10-calowy komputer o nazwie Booklet 3G. Teraz dowiadujemy się, że fińska firma zamówiła 100 tysięcy sztuk tych ultramobilnych maszyn u jednego z największych konstruktorów komputerów – firmy Compal Electronics. Zamówienie ma zostać zrealizowane do końca 2009 roku.

Co o Booklecie 3G sądzi nasz Mobilebloger? Sprawdź, dlaczego się w nim nieszczęśliwie zakochał

Zajrzyj również do rankingu netbooków, z którego dowiesz się, którą ultramobilną maszynę najlepiej kupić

Nokia Booklet 3G, wyposażony w procesor Atom Z530, 1 GB pamięci RAM, 120-gigabajtowy dysk twardy i 16-ogniwową baterię, kosztować będzie 575 euro (ponad 2400 złotych). Będzie jednak znacznie tańszy, jeśli zdecydujemy się wykupić abonament na mobilny internet u jednego z operatorów.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.