W tym oknie dialogowym możesz określić, jak często mają być uaktualniane newsy na pasku.

Częstsze uaktualnianie newsów na Pasku bocznym

Stale chcesz być na czasie dzięki newsom wyświetlanym na Pasku bocznym. Jednak wiadomość, która pojawia się na pasku po uruchomieniu komputera wcześnie rano, nie jest informacją z dnia bieżącego, ale z poprzedniego.

Windows rzadko uaktualnia dane na Pasku bocznym. Winne są temu standardowe ustawienia. Możesz to jednak zmienić w opcjach internetowych. Aby to zrobić, kliknij dwa razy ikonę »Sieć i Internet | Opcje internetowe« w Panelu sterowania. Następnie przejdź do zakładki »Zawartość« i kliknij »Ustawienia« w polu »Źródła i obiekty Web Slice«. W kolejnym oknie dialogowym opcja »Automatycznie sprawdzaj aktualizacje źródeł i obiektów Web« musi być aktywna. W polu kombinacji »Co« interwał jest domyślnie ustawiony na jeden dzień. To oczywiście za rzadko dla newsów. Zmień wartość na »1 godzina« i zatwierdź wszystkie okna dialogowe, wciskając »OK«. Od teraz będziesz miał wszystkie najnowsze informacje na pasku. Jednak przed pierwszym odświeżeniem musisz chwilę poczekać, aby najnowsze ustawienie zaczęło działać. Możesz też zrestartować Pasek boczny.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.