Malutki Aspire Revo teraz z dwurdzeniową platformą ION

Dwurdzeniowa platforma ION w nowym nettopie Acera

Pierwszy komputer z platformą ION, który trafił na półki sklepowe - Acer Aspire Revo - teraz przechodzi lekki remont, zamieniając procesor Atom 230 na dwurdzeniowy układ o oznaczeniu 330.

Nettop o oznaczeniu Aspire Revo obecny jest już na rynku od maja 2009 roku, w wersji z jednordzeniowym procesorem Atom 230. Teraz tajwański producent aktualizuje swoją pierwszą „ION-ową” maszynę o wersję z dwurdzeniowym procesorem Atom 330, pracującym z częstotliwością 1,6 GHz. Oprócz niego znajdziemy tu również zintegrowaną grafikę GeForce 9400, czyli razem platformę nVidia ION, która bez problemu radzi sobie z materiałami o jakości High Definition.

Do dyspozycji w nowym modelu Acera mamy także 4 GB pamięci RAM, 320-gigabajtowy dysk twardy, złącze HDMI, sześć portów USB 2.0 oraz preinstalowany system operacyjny Windows Vista Home Premium.

Aspire Revo z dwurdzeniowy Atomem można już zakupić w Europie, w cenie około 350 euro, co w przeliczeniu daje kwotę powyżej 1500 złotych.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.