Nettop dostępny będzie z preinstalowanym systemem Windows Vista Home Premium

Eee Box z dwurdzeniową platformą ION

Asus umieścił na swojej stronie informacje o nowym nettopie, wyposażonym w dwurdzeniowy procesor Intel Atom i zintegrowany procesor graficzny GeForce 9400 - czyli łącznie platformę ION.

Tajwański producent dodaje do swojej oferty nowy komputer stacjonarny z linii Eee Box, oparty na dwurdzeniowej platformie nVidia ION, a więc dostarczający możliwość odtwarzania materiałów w rozdzielczości Full HD, przy niewielkich wymiarach obudowy – 222 x 178 x 27 milimetrów. W wyposażeniu znajdziemy dwurdzeniowy procesor Intel Atom 330 z taktowaniem 1,6 GHz, 2 GB pamięci RAM, 250-gigabajtowy dysk twardy SATA, port Gigabit Ethernet, łączność WiFi, czytnik kart pamięci, port eSATA, oraz wyjścia D-Sub i HDMI.

Asus jak na razie nie podał informacji na temat dostępności i ceny nowego nettopa Eee Box EB1012, którego kupić będzie można w kolorze białym lub czarnym.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.