FeedDemon 3 gotowy do pobrania

Po wielu tygodniach testów pojawiła się trzecia edycja FeedDemona, znakomitego klienta RSS. Nowa wersja posiada ulepszony interfejs i korzysta z usługi Google Reader.

FeedDemon to darmowy, bardzo ceniony i wydajny klient źródeł RSS. Pracuje szybko, zapamiętuje aktywności użytkownika na wielu komputerach poprzez synchronizację, jest wysoce konfigurowalny oraz potrafi pobierać podcasty do iPoda i urządzeń zgodnych z Windows Media.

Jego nowa wersja rezygnuje z dotychczasowej, autorskiej usługi synchronizacyjnej. Zamiast tego FeedDemon korzysta z naszego konta Czytnika Google (jeżeli go nie mamy, musimy założyć). Importuje subskrybowane feedy Google a także wprowadza te, które dotychczas były w pamięci FeedDemona. Wersja 3.0 to też nowy interfejs (na szczególną uwagę zasługuje strona główna, która teraz wyświetla najciekawsze feedy z zasubskrybowanych), łatwiejsze współdzielenie zasobów z innymi użytkownikami a także rozbudowana obsługa Twittera.

Pobierz FeedDemona z naszego portalu

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.