Na targach IFA nieliczni mogli się przekonać o sile trójwymiarowego obrazu w plaźmie Panasonica

IFA 2009: Trójwymiarowa plazma Full HD

Na targach IFA, które odbywają się w Berlinie, Panasonic prezentuje pierwszy na świecie system kina domowego, oparty na trójwymiarowym telewizorze plazmowym Full HD.

Niewiele się dzieje na tegorocznych targach IFA 2009 u naszych zachodnich sąsiadów, jednak trójwymiarowy system kina domowego jest czymś, co z pewnością jest warte uwagi. Panasonic połączył swój 103-calowy telewizor plazmowy o rozdzielczości 1920 x 1080 pikseli z nowym odtwarzaczem Blu-Ray i stereoskopowymi okularami, aby dostarczyć użytkownikom trójwymiarowych doznań.

Panasonic ma swojej ofercie również 85-calową plazmę

Oczywiście to nic nowego, jednak obejrzenie trzeciego wymiaru na takim potworze z pewnością należy do raczej niezapomnianych doznań. Nieliczni jednak będą mogli pozwolić sobie na taki komfort. Chociaż cena zestawu nie została podana, to z pewnością nie będzie on należał do najtańszych. Sam telewizor to w tej chwili wydatek około 70 tysięcy dolarów. Inna sprawa, gdzie postawić tudzież powiesić taki telewizor…

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.