InternetBeta2009

Internetowe trendy na rzeszowskiej konferencji

Jutro Rzeszów stanie się stolicą internetową Polski. Tego dnia rozpoczyna się InternetBeta2009, konferencja mająca na celu wymianę myśli, opinii i doświadczeń dotyczących trendów w Internecie.

Do stolicy Podkarpacia zjadą właściciele i menedżerowie największych polskich serwisów internetowych, socjologowie, psychologowie, informatycy, specjaliści, a nawet politycy. W czasie trzech dni konferencji będzie można usłyszeć ponad 60 wystąpień na temat stanu obecnego i perspektyw rozwoju sieci. Wśród gości można znaleźć posła PO i zarazem blogera Janusza Palikota, przedstawicieli jednej z najbardziej utytułowanych agencji interaktywnych świata: Fantasy-Interactive czy wybitnych polskich socjologów i medioznawców, takich jak prof. Tomasz Goban-Klas, prof. Kazimierz Krzysztofek czy prof. Tomasz Szlendak.

Chociaż wstęp na konferencje jest płatny, organizatorzy przewidzieli bezpłatne wejściówki na wybrane sesje konferencji dla studentów z Rzeszowa i całego regionu. Wystarczy się skontaktować z organizatorami przez formularz na stronie imprezy: http://internetbeta.pl/. InternetBeta 2009 jest inicjatywą Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania.

Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.