Kobiecy wzmacniacz dla iPoda

Zamień swojego iPoda w pełnowartościowe radioodtwarzacz i ciesz się nim podczas wyjazdów, pikników czy popołudniowego odpoczynku w parku.

Dzięki swojej konstrukcji i lekkim materiałom, z jakich został wykonany, nowy głośnik podróżny Compact Travel Speaker marki Memorex może być z łatwością złożony na płasko i spakowany do torby czy plecaka. Dodatkowo specjalnie przystosowana koperta zewnętrzna ochroni głośnik przed uszkodzeniami mechanicznymi w podróży.

System składa się z dwóch kompaktowych głośników. Podświetlany ekran z funkcją zegara umożliwia natomiast swobodne korzystanie z systemu zarówno w dzień, jak i w nocy. Istnieje również możliwość podłączenia do systemu, innych urządzeń: iPodów bez stacji dokującej, odtwarzaczy CD i innych odtwarzaczy MP3 za pomocą wejścia sygnałowego audio, tzw. „jacka”.

Cztery baterie pozwalają na 10 godzin odtwarzania. Głośnik podróżny może być również zasilany prądem stałym lub zmiennym.

Głośnik podróżny Compact Travel Speaker Mi2290 firmy Memorex będzie dostępny w wybranych punktach handlowych, a jego sugerowana cena detaliczna wynosi ok. 290 zł brutto.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.