Monitor AOC TFT 931Swl z możliwością zmiany proporcji obrazu

AOC zaprezentował nowy, uniwersalny monitor TFT 931Swl. Ekran ma przekątną 18,5" i umożliwia łatwe zmienianie proporcji obrazu z 16:9 na 4:3 za pomocą klawisza skrótu.

Monitor ma obudowę o wykończeniu lakierem „fortepianowym”. Widoczna przekątna ekranu wynosi 47 cm, a czas reakcji 5 ms, co predysponuje go do zastosowań multimedialnych i umożliwia wyświetlanie realistycznego obrazu bez migotania. Dzięki współczynnikowi kontrastu 10 000:1 (DCR), jasności na poziomie 200 cd/m2 oraz systemowi dynamicznego wzmacniania kolorów (dynamic color boost — DCB) wyświetlany obraz ma być bogaty w detale i ma bardzo żywe kolory. Kąt widoczności wynosi 90° w poziomie i 50° w pionie. Monitor 931Swl spełnia również normy ergonomii: umożliwia wychylanie o – 5°~20° i udostępnia pięć energooszczędnych ustawień jasności.

Monitor TFT 931Swl ma certyfikat zgodności z systemem Windows Vista i jest dostępny od zaraz u wszystkich dystrybutorów firmy AOC w Europie.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.