Multiformatowy odtwarzacz Full HD za 410 zł

Ellion LazBox 110 HD to multiformatowy odtwarzacz w atrakcyjnej cenie i kompaktowym formacie. Urządzenie wyposażone w port HDMI 1.3 potrafi odtwarzać filmy w rozdzielczości 1080p.

Produkt umożliwia odtwarzanie i kopiowanie plików z kart pamięci SD/MS/MMC, dysku twardego (FAT32/NTFS) podłączonego do jednego z dwóch portów USB 2.0 albo z sieci, przy pomocy wbudowanych klientów Samba, FTP i UPnP.

Producent utrzymuje, że LazBox 110 HD potrafi odtworzyć film praktycznie w każdym formacie, w tym także pliki AVCHD, bezpośrednio z kamery. Pełna lista obsługiwanych formatów wideo: MPEG-1/MPEG-2/MPEG-4, M1V/M2V/M4V, TS, TP, TRP, M2T, M2TS, MTS, MKV, WMV, AVI, VOB, M2P, ASF, XviD SD/HD, DivX SD/HD, H.264, WMV9, VC-1 oraz AVCHD. Dodatkowo urządzenie odtwarza dźwięk w formatach: Dolby, DTS, AAC, M4A, MPEG (MP1, MP2, MP3, MPA), WAV, WMA, LPCM, FLAC, Vorbis, OFF, ISO, IFO i DTS Downmix. Obsługiwane formaty napisów to: smi, srt, sub, idx-sub, ssa. Niestety, brak informacji o wielkości wbudowanego dysku.

LazBox-100 jest już dostępny w Europie, w cenie 410 zł. Na początku przyszłego roku pojawi się w sprzedaży w USA, gdzie będzie kosztował 99$.

Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.