Użytkownicy NK mogą rozbudowywać swoje galerie w szybszy, wygodniejszy i bardziej ekonomiczny sposób

Nasza-klasa.pl wprowadza symultaniczne dodawanie wielu zdjęć

Nasza-klasa.pl udostępnia swoim użytkownikom możliwość dodawania do galerii wielu zdjęć jednocześnie.

Specjalna aplikacja na portalu nasza-klasa.pl automatycznie przekształca rozmiar i wagę ładowanych zdjęć nadając im parametry wymagane przez serwis. Dzięki nowemu rozwiązaniu, Użytkownicy NK mogą rozbudowywać swoje galerie w szybszy, wygodniejszy i bardziej ekonomiczny sposób.

Nowa funkcjonalność jest prosta w obsłudze – wystarczy na stronie głównej serwisu w zakładce profil wybrać opcję „Dodaj kilka zdjęć”, zaznaczyć zdjęcia, które mają być wstawione do galerii i poczekać na ich przesłanie na serwer. Każde wgrane do aplikacji zdjęcie można dowolnie obrócić, opisać, umieścić w istniejącym już albumie lub stworzyć dla niego nowe portfolio. Kolejny krok to jedno kliknięcie i wszystkie zdjęcia automatycznie wyświetlają się w galerii Użytkownika.

Nowa funkcjonalność jest w pełni darmowa, nie ma jeszcze ostatecznego kształtu i w najbliższych miesiącach będzie rozwijana.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.