Napęd DVD umieszczono tuż obok równie nietypowego touchpada

Nieduże notebooki Panasonica z systemem Windows 7

Panasonic prezentuje dwa nowe, 12-calowe notebooki z linii Let's note, które wyposażono w procesory Core 2 Duo, baterie pracujące do 8 godzin oraz systemy Windows 7.

Podczas swojej konferencji w Japonii, firma Panasonic zaprezentowała dwa nowe dodatki do linii Let’s note, które sprzedawane będą z preinstalowanym systemem Windows 7 Professional. Obydwa modele posiadają 12,1-calowe wyświetlacze LCD o rozdzielczości 1280 x 800 pikseli, dwurdzeniowe procesory Core 2 Duo P8700 z taktowaniem 2,53 GHz, do 4 GB pamięci RAM, 250-gigabajtowe dyski twarde i zintegrowaną grafikę GMA X4500. Ze standardową baterią notebooki potrafią pracować przez 8 godzin, jednak gdy zainstalujemy baterię dodatkową, czas pracy po jednym ładowaniu wydłuży się do 16 godzin.

Jedyną różnicą w wyposażeniu dwóch nowych notebooków firmy Panasonic, będzie obecność lub brak nagrywarki DVD 8x. Model S8 posiada taki napęd, w dodatku w dość nietypowym miejscu, zaś model o oznaczeniu N8 nie – dzięki czemu zapewne będzie nieco tańszy.

Sprawdź w rankingu CHIP-a, który mały notebook króluje na rynku!

Obydwa notebooki z linii Let’s note powinny zadebiutować na rynku 22 października, czyli w dniu premiery Windows 7.

Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.