Pracownikom Nokii bardziej opłaca się zakupić iPhone'a 3GS niż widoczny na zdjęciu model N97

Nokia N97 sprzedaje się jak świeże bułeczki

Najbardziej high-endowy smartfon fińskiego producenta sprzedaje się całkiem nieźle - po trzech miesiącach od premiery, na jego zakup zdecydowało się 2 miliony osób.

Chociaż niektórzy uważają ją za mało innowacyjną, inni twierdzą, że jest niezwykle droga jak na swoje wyposażenie, a jeszcze inni śmieją się, porównując ją do konkurencji – to ona na rynku radzi sobie całkiem nieźle. Mowa oczywiście o Nokii N97, która po trzech miesiącach od swojej rynkowej premiery, rozeszła się w dwóch milionach egzemplarzy na całym świecie. Według fińskiego producenta, N97 sprzedaje się lepiej, niż jej poprzedniczka – Nokia N95.

Co słychać u naszego Mobileblogera? Sprawdź ostatnie wpisy

Telefon, który w wyposażeniu posiada m.in. klawiaturę QWERTY, 3,5-calowy wyświetlacz dotykowy, 5-megapikselową kamerę, procesor z zegarem 434 MHz, łączność WiFi i Bluetooth oraz nawigację GPS, można w tej chwili kupić za około 2100 złotych.

Fiński producent zapowiada również mniejszą wersję – Nokię N97 Mini

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.