Nokia pracuje nad trójwymiarowym ekranem, niewymagającym stereoskopowych okularów

Nokia pokazuje swój trójwymiarowy ekran

Trójwymiarowa technologia jest ostatnio niezwykle popularna wśród producentów sprzętu. Tym razem Nokia zaprezentowała wyświetlacz 3D, który nie wymaga stereoskopowych okularów.

Wciąż największy na świecie producent telefonów komórkowych, zaprezentował na konferencji Nokia World w Stuttgarcie swój trójwymiarowy wyświetlacz, który nie wymaga korzystania ze stereoskopowych okularów. Fińska firma umieściła owy wyświetlacz w starszym modelu urządzenia N810 Internet Media Tablet, jednak nie jest docelowa platforma dla nowego ekranu. Sama technologia była opracowywana przez ostatnich kilka lat, ale rynkowa premiera wraz z konkretnym produktem nie została jeszcze ustalona.

Odwiedź naszego Mobileblogera, który jest nieszczęśliwie zakochany w nowym netbooku Nokii

Spodziewamy się jej premiery wraz z nową falą trójwymiarowych telefonów fińskiego producenta, choć nie należy wykluczać również kolejnego netbooka z ekranem 3D, po Booklecie 3G, o którym więcej przeczytacie tutaj.

Dowiedz się więcej o trójwymiarowych produktach:

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.