HP Pavilion dv8 z procesorem Core i7 na pokładzie

Notebook Pavilion dv8 z procesorem Core i7

HP dodaje do swojej oferty kolejny laptop oparty na procesorze Intel Core i7 i wyposażony ponadto w 8 GB pamięci RAM i grafikę GeForce GT 230M z 1 GB dedykowanej pamięci.

Procesory Calpella doczekały się kolejnego zastosowania, a mianowicie notebooka o oznaczeniu Pavilion dv8, którego firma HP wyposażyła właśnie w procesor Core i7. Co więcej, ta 18,4-calowa maszyna z ekranem Full HD posiada maksymalnie 8 GB pamięci DDR3, dysk twardy o pojemności 1 TB, procesor graficzny GeForce GT 230M (lub mocniejszy), a także czytnik kart pamięci 5 w 1, kamerę internetową, napęd Blu-Ray combo, głośniki Altec Lansing, tuner telewizyjny oraz preinstalowany system operacyjny Windows 7 Home Premium.

Planujesz zakup dużego notebooka? Sprawdź w rankingu CHIP-a, który jest najlepszy!

Data premiery notebooka HP Pavilion dv8 nie jest znana, jednak należy spodziewać się go wraz z debiutem systemu Windows 7, a więc w okolicach 22 października.

Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.