Pierwszy modem LTE

Samsung dumnie zapowiada pierwszy modem LTE, który spełnia najnowszy standard 3GPP i umożliwi osiąganie prędkości transferu danych do 100 Mbps.

Urządzenie o nazwie kodowej Kalmia, jest pierwszym na świecie komercyjnym modemem pracującym w standardzie Long-Term Evolution, który spełnia wymagania ósmej wersji standardu 3rd Generation Partnership Project (3GPP), wydanego w marcu tego roku. Modem umożliwi osiąganie prędkości pobierania i wysyłania danych dochodzących do odpowiednio 100 i 50 Mbps. Może pracować również w wielu trybach, dzięki czemu zapewnia pełną kompatybilność z obecnymi sieciami 3G.

Samsung współpracuje z deweloperami standardu LTE, którego premiera przygotowywana jest na 2010 rok. W tym czasie koreański producent zaprezentuje wiele różnych urządzeń, w tym telefonów i urządzeń Mobile Internet Device, korzystających z nowej, szybkiej technologii bezprzewodowej.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.