Praktyczne dodatki do wysłużonego urządzenia

Kochasz swoją starą mysz, bardzo się do niej przyzwyczaiłeś. Do tego twoja mysz nawet dobrze działa. Możesz nią przesuwać po stole, ale z trudnością i drapiąc powierzchnię. Czyszczenie już nie pomaga.

Spraw swojej myszy nowe buty! Teflonowe taśmy (nazywane też ślizgaczami), zaprojektowane z myślą o wyrafinowanym graniu, są również przeznaczone do godnych pogardy myszy biurowych. Taśmy można kupić w wyspecjalizowanych sklepach komputerowych i na aukcjach. Kupisz tam cały metr taśmy teflonowej albo zestaw pasków 100×20 mm w cenach od 5 do 15 zł. Z takiego materiału wycinasz małe kawałki i przymocowujesz je w miejscu dotychczasowych elastycznych podkładek. Efekt naprawdę robi wrażenie. Mysz sama sunie po stole albo po podkładce – odgłosy drapania to już historia. Do gładkiej powierzchni fragmentów taśmy nie przyczepia się żaden brud ani kurz, więc od teraz nie musisz nawet regularnie czyścić spodniej powierzchni myszy. Oczywiście metr taśmy to za dużo dla myszy. Nawet jeśli jesteś rozrzutny, potrzebujesz jej co najwyżej 5 cm. Pozostałe fragmenty posłużą do usprawnienia kolejnych myszy.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.