Serwisy hosterowe takie jak RapidShare i MegaUpload dostarczają nam ogromnych ilości plików

RapidShare i MegaUpload – najlepsze darmowe narzędzia

Praktycznie każdy internauta przynajmniej raz w życiu skorzystał z usług serwisów typu one-click-hosting. RapidShare zajmuje 16. miejsce w rankingu najczęściej odwiedzanych stron w Internecie.

Serwisy hosterowe takie jak RapidShare i MegaUpload dostarczają nam ogromnych ilości plików. Dostęp do nich może mieć każdy, jednak próba pobrania wielu plików jednocześnie stanowi nie lada wyzwanie i na tym nie zamyka się lista problemów jakie dostarczają nam owe serwisy.

Galeria: RapidShare i MegaUpload: Top narzędzi i Download Managerów Jako, że i my nie lubimy wyrywać sobie włosów z głowy podczas ściągania ulubionych rzeczy, prezentujemy wam najlepsze narzędzia, które z pewnością pomogą wam między innymi: zdublować szybkość ściągania, pozbyć się denerwujących pop-up’ów i innych reklam, oraz maksymalnie wykorzystać potencjał one-click hosterów.

Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.