Rozbudowane opcje prywatności w komunikatorze AQQ

Jeden z najciekawszych polskich multikomunikatorów wciąż się rozwija. AQQ "Fusion" to nowy, rozbudowany moduł zarządzania prywatnością.

AQQ 2.0.7.10 Fusion ujrzał światło dzienne i ponownie wprowadza kilka ciekawych funkcjonalności. Najważniejszą z nich jest nowy, rozbudowany moduł do zarządzania prywatności. Działa on zarówno w przypadku natywnej sieci AQQ, jaką jest Jabber, jak i we wtyczce do komunikacji za pomocą Nowego Gadu-Gadu. W pierwszym przypadku są to listy prywatności (XEP-0016), zaś w drugim, przy ustawionej opcji „Tylko dla znajomych”, możemy się ukrywać przed wybranymi przez nas kontaktami. Aplikacja ma też odświeżony kod, przez co jest lżejsza od poprzedniej wersji i uruchamia się szybciej.

Inne, mniej istotne nowinki, to możliwość ustawienia domyślnego statusu i opisu w momencie uruchomienia i zamknięcia aplikacji, poprawione archiwum gdzie wreszcie możliwe jest wygodne kopiowanie treści do schowka, kontrowersyjna możliwość wysłania jednej wiadomości wielu kontaktom na raz oraz możliwość dokładnego śledzenia aktywności wybranego kontaktu.

Komunikator można pobrać z naszego portalu.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.