SexBox będzie konsolą przeznaczoną tylko dla dorosłych

SexBox, czyli konsola do gier tylko dla dorosłych

Firma Silicon Xtal Corporation złożyła wniosek o przyznanie patentu na "SexBox", czyli konsolę z unikalnym kontrolerem, przeznaczoną do gier tylko dla osób dorosłych.

Niecodzienny wniosek patentowy wpłynął do Urzędu Patentowego w Stanach Zjednoczonych. Otóż firma Silicon Xtal Corporation, producent układów scalonych z San Jose w Kalifornii, zamierza opatentować nazwę SexBox, która odnosi się do „konsoli do gier wideo złożoną ze sprzętu komputerowego z unikalnymi kontrolerami, na której odtwarzane będą gry i multimedia przeznaczone wyłącznie dla osób powyżej 18 roku życia” – jak dowiadujemy się z treści złożonego wniosku.

To jednak nie wszystko, bowiem nowa maszyna ma mieć dostęp do treści i rozrywek dla pełnoletnich, poprzez „interaktywną społeczność dorosłych”. Wspomniana jest również wypożyczalnia filmów, czy gry typu multiplayer.

Sprawdź co słychać na naszym Gameblogu!

Jak dotąd, konsole firm Microsoft, Sony i Nintendo nie dopuszczają gier i materiałów tylko dla dorosłych, zatem nowa propozycja Silicon Xtal może nie być skazana na porażkę.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.