Nie mamy żadnych informacji na temat ceny i dostępności nowego

Slider z 12-megapikselowym aparatem i ekranem AMOLED

Większość obecnych na rynku telefonów posiada wbudowany aparat, aby producent mógł powiedzieć, że jest on obecny. Do tej pory taki aparat kojarzył się nam z bardzo kiepską jakością zdjęć...

Samsung W880 to bardziej aparat cyfrowy z funkcją dzwonienia, niż telefon komórkowy z wbudowanym aparatem. Jak twierdzi bowiem producent, jakość zdjęć z tego modelu ma być znacznie lepsza niż w przypadku innych, podobnych produktów. Do dyspozycji otrzymamy 12-megapikselową matrycę, 3-krotny zoom optyczny oraz możliwość rejestrowania materiałów w jakości HD. W szczególności do tej pierwszej mamy pewne wątpliwości, aby była w stanie zapewnić wysoką jakość obrazu, przy tak niewielkim rozmiarze.

Sprawdź, co do powiedzenia na temat innego telefonu Samsunga, i7500 Galaxy, ma nasz Mobilebloger!

Ponadto, „kamerofon” wyposażony jest w 3,3-calowy ekran dotykowy AMOLED o rozdzielczości WVGA, łączność 3G HSDPA, WiFi i Bluetooth, a także nawigację GPS, zintegrowany tuner telewizyjny DMB TV. Na razie nie wiadomo, jaki system operacyjny będzie preinstalował Samsung w swoim nowym urządzeniu.

Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.