Listonic to darmowa aplikacja

Startuje mobilna lista zakupów Listonic

Listonic to lista zakupów dostępna w Internecie i na telefonach komórkowych. Jest zawsze przy użytkowniku, praktyczna i łatwa w obsłudze.

Listonic mężczyznom pomaga zapanować na zakupami, a kobietom nad mężczyznami. Od teraz żona nie musi dzwonić/smsować do męża i podawać przez telefon, co dopisać do listy zakupów. Wystarczy jedynie dopisać produkty do wspólnej listy Listonic, a osoba chodząca po sklepie zobaczy zmiany i kupi, co potrzeba, nie zgubi kartki z listą zakupów, nie zgubi się w SMS-ach.

Listonic został wymyślony i stworzony przez 3 absolwentów Politechniki Łódzkiej. Jego historia zaczyna się jeszcze na uczelni. Mobilna lista zakupów była projektem akademickim, później rozwijanym w „garażu” i po godzinach. Następnie projekt zdobył uznanie na 2 konkursach, aby w końcu zwrócić uwagę funduszu Venture Capital, który to zdecydował się na inwestycje.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.