Listonic to darmowa aplikacja

Startuje mobilna lista zakupów Listonic

Listonic to lista zakupów dostępna w Internecie i na telefonach komórkowych. Jest zawsze przy użytkowniku, praktyczna i łatwa w obsłudze.

Listonic mężczyznom pomaga zapanować na zakupami, a kobietom nad mężczyznami. Od teraz żona nie musi dzwonić/smsować do męża i podawać przez telefon, co dopisać do listy zakupów. Wystarczy jedynie dopisać produkty do wspólnej listy Listonic, a osoba chodząca po sklepie zobaczy zmiany i kupi, co potrzeba, nie zgubi kartki z listą zakupów, nie zgubi się w SMS-ach.

Listonic został wymyślony i stworzony przez 3 absolwentów Politechniki Łódzkiej. Jego historia zaczyna się jeszcze na uczelni. Mobilna lista zakupów była projektem akademickim, później rozwijanym w „garażu” i po godzinach. Następnie projekt zdobył uznanie na 2 konkursach, aby w końcu zwrócić uwagę funduszu Venture Capital, który to zdecydował się na inwestycje.

Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.