Strategiczne porozumienie Panda Security oraz Spamina

Firmy Panda Security i Spamina podpisały strategiczne porozumienie o współpracy, dzięki której oferować będą rozwiązania gwarantujące kompleksową ochronę poczty e-mail.

Porozumienie z Panda Security to ważny krok dla firmy Spamina, który pozwoli na pełną penetrację rynku oraz wzmocni jej wizerunek wśród użytkowników. – Fakt, że taka doświadczona firma jak Panda Security polega na naszych rozwiązaniach jest najlepszym dowodem, iż nasza ochrona e-mail oferuje najwyższą gwarancję ochrony, skuteczności, osiągów oraz optymalizacji zasobów (technicznych i ludzkich) – twierdzi Ramon Planas wiceprezes ds. sprzedaży i marketingu firmy Spamina. – Szacujemy, że dzięki temu porozumienie i obecności Panda Security na rynkach międzynarodowych, baza naszych klientów wzrośnie w najbliższym roku o 60% – dodaje.

– Dzięki porozumieniu z firmą Spamina możemy zaoferować rozwiązania do ochrony brzegów sieci jak i nowe usługi bezpieczeństwa wykorzystujące strategiczny dla nas model cloud computing, które będą bardziej efektywniej i wydajniej chronić naszych klientów- twierdzi Josu Franco Corporate Business Development Director w Panda Security.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.