TRENDnet przenetuje niewielki ruter bezprzewodowy

Malutki bezprzewodowy ruter pracujący w standardzie N jest już dostępny u autoryzowanych dystrybutorów urządzeń marki TRENDnet.

Niewielki i  podręczny ruter bezprzewodowy, pracujący w standardzie N – 300Mbps, model TEW-654TR, jest już dostępny.. Na zawartość zestawu składają się pokrowiec, 90 centymetrowy kabelek sieciowy, zasilacz zewnętrzny z certyfikatem „Energy Star Certified” oraz poręczne alternatywne źródło zasilania bezpośrednio z komputera w postaci kabla USB.

Rozmiar tego rutera bezprzewodowego to 6,4 cm szerokości, 8,2 cm długości i 1,9 cm wysokości. Urządzenie wyposażono w przycisk RESET, gniazdo zasilania, 1x port Ethernet WAN 10/100 oraz wyświetlacz LED informujący o zasilaniu oraz połączeniu. Router potrafi pracować w trybach AP i APC a najnowsze mechanizmy szyfrowania odpowiedzialne są za ochronę użytkownika.

 Zobacz rutery firmy TRENDnet, które przetestowaliśmy

Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.