Uaktualnienie Visty do Windows 7 może potrwać 21 godzin

Jeśli nie planujesz wykonywać czystej instalacji Windows 7, tylko chcesz uaktualnić Vistę – nie rób tego. Update może potrwać nawet niecałą dobę.

Premiera Windows 7 coraz bliżej i entuzjaści systemów Microsoftu powoli szykują się na zmianę swoich OS-ów. Niestety, spotka ich przykra niespodzianka. Jeżeli masz zainstalowanych wiele aplikacji i masz rozproszone dane po wielu dyskach i folderach (co wcale nie jest nietypowe dla posiadaczy systemów Windows) uaktualnienie zajmie ci, według Microsoftu, 21 godzin.

To nie pomyłka. W galerii po lewej umieściliśmy tabelkę od Microsoftu, w której zostały umieszczone szacowane czasy uaktualnienia. My radzimy dokonać czystą instalacje, poprzednio zapamiętując ustawienia swoich aplikacji a zasoby (kontakty w komunikatorach, zakładki w przeglądarkach, itd.). Zajmie wam to mniej czasu, a na dodatek system będzie mniej zaśmiecony.

Dowiedz się więcej o Windows 7

0
Źródło: Ars Technica
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.