Wielofunkcyjne Nashuatec SP1100s i SP1100sf dla małych biur

Maszyny drukują i kopiują z szybkością 20 stron na minutę, oferują sprawne skanowanie w pełnym kolorze, a dodatkowo model SP1000SF jest wydajnym faksem.

Urządzenia Nashuatec SP1100S oraz SP1100SF oferują funkcjonalność drukarki laserowej o rozdzielczości 600 dpi i szybkości druku 20 stron A4 na minutę. Urządzenia można łatwo podłączyć do komputera interfejsem USB 2.0.Kolorowy skaner, o rozdzielczości 4 800 dpi, pozwala na skanowanie zdjęć, a szyba ekspozycyjna umożliwia skanowanie książek i trójwymiarowych przedmiotów. Wbudowany dodatkowy interfejs pamięci USB daje możliwość drukowania plików zapisanych na pamięciach przenośnych, jak i zapisywania na nich zeskanowanych dokumentów. Urządzenia Nashuatec pełnią funkcję wydajnej kopiarki cyfrowej. Krótki czas nagrzewania i szybkość 20 stron na minutę gwarantują dobrą wydajność, a automatyczny podajnik na 50 arkuszy – w modelu SP1100SF – ułatwia kopiowanie wielostronicowych dokumentów. Funkcja skalowania pozwala na dostosowanie wielkości kopii.

Wysłanie pojedynczej strony zajmuje faksowi SP1100SF 2,5 sekundy. Wydajność urządzenia wzrasta dzięki możliwości jednoczesnego drukowania oraz nadawania dokumentów. Urządzenie posiada książkę adresową, w której można tworzyć grupy odbiorców. Nie musimy się obawiać o utratę odbieranych dokumentów faksowych w wypadku, gdy zabraknie papieru lub skończy się toner – urządzenie SP1100SF jest w stanie przechować w pamięci wewnętrznej do 125 stron wiadomości. Na pulpicie znajduje się również 20 przycisków bezpośredniego wybierania numerów adresatów dokumentów faksowych.

Urządzenia będą dostępne w ofercie Euroimpex SA.

Close

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.